SKU: TM-CG-KTM-A-EX-BK
TM Designworks Australia Chain Guide KTM A EX : Black. KTM Early, Beta Early , Husaberg Early
$169.00
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme KTM A : KTM SX/SXF (97-06), KTM EXC/XCW (97-07), KTM 85 (03-14), KTM 640 (98-99), KTM 625 SXC (03-07), Beta 450/520 (05-10), Husaberg (98-08). Black
Specifications
| SKU | TM-CG-KTM-A-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$949.90
(XCM K2 14 UBCK) Mako 360 : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-090) +
$89.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM A MX : Black. KTM Early, Beta Early , Husaberg Ea
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-06 Tower Pin And Collar - (-7mm) (43mm)
$99.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM 85 (A) : (03-14) Ktm Husqvarna
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-08 Tower Pin And Collar - Extra Tall (63mm)
$29.90

