SKU: TM-CG-YAM-B-7-EX-BK
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : Extreme Black (07-22)YZF 450,(07-23)YZF 250,(07->C)YZFX / WRF 450,(07->C)YZFX / WRF 250.(08->
$189.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme YAM (B) : (07-22) YZF 450, (07-23) YZF 250, (07->C) YZFX / WRF 450, (07->C) YZFX / WRF 250. (08->C) YZ / YZX 125/250 2-Stroke. RCG-YZ3-BK BLACK
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-B-7-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$69.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX SHELL ONLY Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Yamaha WR YZ YZF YZFX . 21" Front, 18" Rear
$319.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme YAM C BLACK : 08->C YZ 125/250, 16->
$199.90



