SKU: TM-CG-WP-EX-JBC-BK
TM Designworks Australia Chain Guide EXTREME : JBC Wear Pad Kit
DBR-TM-CG-WP-EX-JBC-Black
$44.90
Description
TM Designworks Chain Guide Replacement Wear Pad : RCG-JBC-WP 09-> KXF250/450, 07-> HON RCG-CR4, RCG-SY2, RCG-YZ3 Black
Specifications
| SKU | TM-CG-WP-EX-JBC-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel SET : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF. 2
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : Extreme Black (07-22)YZF 450,(07-23)YZF 250,
$69.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX SHELL ONLY Black 07-> Current YZF/YZFX/WR
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90 $24.90
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 332 : DryBreakReciever Flat Vitton Gasket
$79.90



