SKU: TM-SL-BET-A-RD
TM Designworks Australia Slider Extreme Beta A : (10-C) RED
Beta A : (10-C) RED
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme Beta A : (11-19) 2 and 4 Stroke Models. Red
Specifications
| SKU | TM-SL-BET-A-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$189.00
IMS Footpegs Australia (272 219) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON B .
More From This Category
$1,689.70
Mako 360 Australia : + Scotts TOP Mount Plate + Damper + Post. (KHG A) KTM Husqvarna Gas Gas Husabe
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-08 Tower Pin And Collar - Extra Tall (63mm)
$89.00



