SKU: TM-KT-SG-BET-A-EX-BK
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme Beta A : (10-C) BLACK
Beta A : (10-C) BLACK
$345.00
Description
TM Designworks Slide & Guide Kit Extreme Beta A : (10->Current) All Models Black
Specifications
| SKU | TM-KT-SG-BET-A-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$249.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit BETA : RED (10-Current)
$59.95
TM Designworks Australia Case Saver BETA (11-Current) 250-520 RR, RR-S, RX, RR 2 & 4 Stro
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-06 Tower Pin And Collar - (-7mm) (43mm)
$175.00
DID Australia Motorcycle Chain 520ERVT GB-120 FB : MX / ENDURO / RALLY RACE X-RING GOLD / GOLD wit
$29.90



