SKU: TM-CG-GAS-A-EX-Acc
TM Designworks Australia Chain Guide Gas Gas A : (Extreme Bracket)
Needed for Gas-Gas (00-11)
$49.95
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme Gas Gas A : Mounting Bracket
Specifications
| SKU | TM-CG-GAS-A-EX-Acc |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$279.00
TM Designworks Australia Skid Plate + Linkage Guard : (19-22) KTM 250 / 350 SXF / XCF. (1
$179.00
TM Designworks Australia "Finke" Slider Extre 2 KTM G : (23->C) SX/SXF/XC/XCF. (24->C) EX
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : Extreme. Colour Blue Berg. KTM, Husqvarna, S
$1,890.00
Haan Wheels Australia "Factory" (DIRT TRACK) Spec Set. KTM 125 , 150 , 200 , 250 , 300 , 350 , 400
$399.90




