SKU: TM-SL-GAS-A-EX-RD
TM Designworks Australia Slider Extreme Gas Gas : RED
(98-17) 200 -450 All Models 2 & 4 Strokes
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme GAS GAS A : 98-17 ( no slider for 17-19 Models), Red (DCS-GGM-RD)
Specifications
| SKU | TM-SL-GAS-A-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$345.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme Beta A : (10-C) RED
$519.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP G : (6169) (BCL 90 40 32) KTM (23-C) SX / SXF
More From This Category
$39.95
Supersprox Australia Sprocket Front : KTM Husqvarna Husaberg Beta Gas Gas
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : GAS GAS. OLD MODELS 21"Front 18"Rear.
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 118 807-N2 : GAS GAS 3.2 Gallon Screw Cap CLEAR : (24->C) 125 / 25
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : MX / SX. BLACK KTM, Husqvarna, Sherco
$389.00





