SKU: TM-SL-HON-B-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme HON B : 09-12 CRF 450R, 10-13 CRF 250R Black
Honda B : 09-12 CRF 450R, 10-13 CRF 250R
$129.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON B : (09-12) CRF 450R, (10-13) CRF 250R. Black (DCS-H15-BK)
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-B-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 219-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON B.
$119.00
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : (02->C) CR/CRF-R/CRF-RX/
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard RED HON : (02->C) CR/CRF/CRFX/C
$844.90
(XCM H2 17 DAM) Mako 360 : (HON 106) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-106-SL) +
$790.00 $398.00




