SKU: TM-B-DP-HON-BK
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : (02->C) CR/CRF-R/CRF-RX/CRF-X/CRF-L 125/250/450 Black
$119.00
Description
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : CR/CRF-R/CRF-RX/CRF-X/CRF-L (00->C). 125/250/450 Black (RDP-HON-BK)
Specifications
| SKU | TM-B-DP-HON-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$119.00
TM Designworks Australia Case Saver HON 17-20 CRF450R/RX, 19->Current CRF 450 L/X Re
More From This Category
$189.00
IMS Footpegs Australia (272 219) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON B .
$945.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 18" : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. Rear.
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$219.95
Dirttricks Australia Honda Disc "REAR" "WAVE" : (02->Current) CRF 250/450 R/X/L, (95-08) CR125/250.
$169.00
TM Designworks Australia Chain Guide HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/R
$425.00
IMS Footpegs Australia (252 219-2) "ADVENTURE-2" (5.30 x 3.50). HON B.
$149.95





