SKU: TM-SL-HON-D-EX-RD
TM Designworks Australia Slider Extreme HON D : (17-18) CRF 450 R / RWE / RX, (18-19) CRF 250 R / RX. RED
D : (17-18) CRF 450 R / RWE / RX, (18-19) CRF 250
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON D : (17-18) CRF 450 R / RWE / RX, (18-19) CRF 250 R / RX. Red (DCS-H25-RD)
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-D-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 212 254-N2 : Honda 2.4 Gallon CLEAR Dry Break CRF 450 R 17-20.
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$78.00
MAKO 360 Australia Bolt M8 Accesory Ball 1" ball for Ram mount type systems.
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-E) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125). HON B.
$289.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 390-GR : DryBreakDump Can STAND Tripod Folding Legs
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Honda CR / CRF / CRF-X / CRF-L / CRF-
$325.00


