SKU: TM-SL-HON-E-EX-RD
TM Designworks Australia Slider Extreme HON E : (19-20) CRF 450 R / RWE / RX, (20-21) CRF 250 R / RX. RED
E : (19-20) CRF 450 R/RWE/RX, (20-21) CRF 250 R/RX
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON E : (19-20) CRF 450 R / RWE / RX, (20-21) CRF 250 R / RX. Red (DCS-H30-RD)
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-E-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$169.00
TM Designworks Australia Chain Guide HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/R
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 219-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON B.
$119.00
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : (02->C) CR/CRF-R/CRF-RX/
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$29.90


