SKU: TM-SL-YAM-C-EX2-BU
TM Designworks Australia Slider "FINKE" Extreme YAM C BLUE : (09->C) YZF 250/450, (15->C) WRF/YZFX 250, (16->C) WRF/YZFX 450.
"FINKE" Extreme
$179.00
Description
TM Designworks Slider Extreme2 YAM C : (09-C) YZF 250 / 450, (15-C) WRF / YZFX 250, (16-C) WRF / YZFX 450. "FINKE" Machined Slider Blue M49-BU
Specifications
| SKU | TM-SL-YAM-C-EX2-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$69.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX SHELL ONLY Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : SX Black 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 4
$49.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX INNER RUB BLOCK ONLY Black 07-> Current Y
$299.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme YAM D BLUE : D : (09-22) YZF450, (
$489.95


