SKU: TM-FP-BET-UP-B-RD
TM Designworks Australia Upper and Inner Frame Pad B BLACK. BETA (20-Current) 250-520 RR, RR-S, RX, RR 2 & 4 Stroke
Upper Frame Pad BLACK with Inner Frame Guard Protection
$79.90
Description
TM Designworks Powerlip Upper Frame Pad Beta B : (20->C) 2 Stroke, (20->C) 4 stroke. Combined with Inner Frame Guard RED (BET-IFG2-RD)
Specifications
| SKU | TM-FP-BET-UP-B-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$489.95
Xtrig Australia PHDS Handlebar Mount OEM KTM SX, SXF,XC,XCF,SMR 2005-2015, KTM EXC,EXCF,XCW 2012-.
$89.00
MAKO 360 Australia RISER : Handlebar Riser Kit for Solid mount KTM Husqvarna Gas Gas Husaberg Sh
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$345.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme Beta A : (10-C) RED
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$78.00

