SKU: TM-CG-KTM-A-MX-BK
TM Designworks Australia Chain Guide KTM A MX : Black. KTM Early, Beta Early , Husaberg Early
$89.00
Description
TM Designworks Chain Guide Shel/Irb KTM A : KTM SX/SXF (97-06), KTM EXC/XCW (97-07), KTM 85 (03-14), KTM 640 (98-99), KTM 625 SXC (03-07), Beta 450/520 (05-10), Husaberg (98-08). RCG-104-BK Black
Specifications
| SKU | TM-CG-KTM-A-MX-BK |
| Brand | old |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$489.95
Xtrig Australia PHDS Handlebar Mount OEM KTM SX, SXF,XC,XCF,SMR 2005-2015, KTM EXC,EXCF,XCW 2012-.
$89.00
MAKO 360 Australia RISER : Handlebar Riser Kit for Solid mount KTM Husqvarna Gas Gas Husaberg Sh
$299.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit Black : KTM (04-C) 125-530 All Models
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$549.00
Fastway Billet RACK KTM (08-11) EXC 125/200/250/300. (08-11) EXCF 250/450/530,(07-10) SX 125/250,
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM B : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SX
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$78.00


