Description
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector KAW : KX/KXF/KXFX/KLX (05->C) 125/250/450 Black (RDP-KAW-BK)
Specifications
| SKU | TM-B-DP-KAW-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Kawasaki KX / KXF / KLX
$149.90
Supersprox Australia Kawasaki Sprocket GREEN : KXF 250/450 (04-Current), KLX450, KX125/250/500
$69.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Yamaha Kawasaki Front : YZ/YZX 250, YZF/YZFX/WRF 450 (99-> Current
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 113 164-BK : Kawasaki 2.7 Gallon BLACK Screw Cap KX 450 F/X/XC (19->
$389.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit KAW E : BLACK (24->C) KX 450 F/X, (25->C) KX
$189.90





