SKU: TM-SL-KAW-C-EX-GR
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW C : 19-> KXF 450, 21-> KXF 250 Green
C : 19-> KXF 450, 21-> KXF 250 Green
$189.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KAW C : (19->C) KXF 450, (21->C) KXF 250. Green KCP-KX3-GR
Specifications
| SKU | TM-SL-KAW-C-EX-GR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$189.90
TM Designworks Australia Chain Guide KAW C EX : Green (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (
$389.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit KAW E : GREEN (24->C) KX 450 F/X, (25->C) KX
$175.00
DID Australia Motorcycle Chain 520ERVT GB-120 FB : MX / ENDURO / RALLY RACE X-RING GOLD / GOLD wit
$149.90
Supersprox Australia Kawasaki Sprocket GREEN : KXF 250/450 (04-Current), KLX450, KX125/250/500
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 113 164-N2 : Kawasaki 2.7 Gallon CLEAR Screw Cap KX 450 F/X/XC (19->
$149.90



