SKU: TM-CS-HON-45X-I-RD
TM Designworks Australia Case Saver HON 05-16 CRF 450X 02-07 CRF450R Red With Integrated Sprocket Cover
Case Saver Honda 05-16 CRF 450X 02-07 CRF450R Red
$119.00
Description
TM Designworks Case Saver HON 05-16 CRF 450X 02-07 CRF450R Red With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-45X-I-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel 21" : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. Front
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125) (-5mm Down and Back). HON B
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$489.95




