SKU: TM-CS-YAM-465-I-BU
TM Designworks Australia Case Saver YAM (14-22) YZF450. (19-22) WRF450 / YZFX. Blue With Integrated Sprocket Cover
$119.00
Description
TM Designworks Case Saver YAM (14-22) YZF450. (19-22) WRF450 / YZFX. Blue With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-YAM-465-I-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.95
Supersprox Australia Sprocket Yamaha YZ/WR/YZF/YZFX/WRF 125, 250, 426, 450 1999->Current.
$69.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Yamaha Kawasaki Front : YZ/YZX 250, YZF/YZFX/WRF 450 (99-> Current
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers RED ( Medium)
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme YAM C BLUE : (09->C) YZF 250/450, (15->C) WRF
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Yamaha WR YZ YZF YZFX . 21" Front, 18" Rear
$325.00
IMS Footpegs Australia (347 321-E) "Core Enduro" (3.75 x 2.125). YAM C
$65.00





