SKU: TM-B-DP-YAM-BU
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector YAM : BLUE : (06-> C) YZ 125-250, (16->C) YZ250X, (06->C) YZF, WRF, YZFX 25
$119.00
Description
TM Designworks Indestructible Rear Disc Protector (Bolts to OEM Carrier) YAM : YAM (06-C) YZ, YZX, YZF, YZFX, WR, WRF, WRFX. Blue
Specifications
| SKU | TM-B-DP-YAM-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 112 434-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (19 Only) TX 300.
$270.00
IMS Fuel Tanks Australia 322 151Tank Accessory : "low profile TBI oil fitting " use with IMS tan
More From This Category
$289.00
TM Designworks Australia Skid Plate YAM 125 LG : (05->C) YZ 250. (20->C) YZX 125.
$69.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Yamaha Front : YZF/WRF 250 (01-> Current), YZ 125 (05-> Current)
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Yamaha WR YZ YZF YZFX . 21" Front, 18" Rear
$149.95




