SKU: TM-B-BG-YAM-BU
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLUE YAM : (06->C) YZ/YZF/YZX/WRF/WRFX.
$65.00
Description
TM Designworks Rear Brake Caliper Plastic Guard YAM : (06->C) YZ/YZF/YZX/WRF/WRFX. Blue
Specifications
| SKU | TM-B-BG-YAM-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 112 437-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (20-23) FE 250 / 3
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 211-E) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125). HON A.
$270.00
IMS Fuel Tanks Australia 322 150Tank Accessory : "Slimline TPI Fitting" use with IMS tanks . KT
More From This Category
$69.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX SHELL ONLY Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF
$169.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : Extreme Blue(07-22)YZF 450,(07-23)YZF 250,(0
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-06 Tower Pin And Collar - (-7mm) (43mm)
$289.00
TM Designworks Australia Skid Plate YAM 125 LG : (05->C) YZ 250. (20->C) YZX 125.
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : (7236) (SM 100 10 11) O/S Bar YZ 250 2 Stroke
$49.00


