SKU: TM-CG-YAM-B-4-MX-BK
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX Shell & Inner Rub Black 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 , 08-> Current YZ/YZX 125/250
$89.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Shell/Irb YAM (B) : (07-22) YZF 450, (07-23) YZF 250, (07-23) YZFX / WRF 450, (07-24) YZFX / WRF 250. (08->C) YZ / YZX 125/250 2-Stroke. RCG-111-BK Black
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-B-4-MX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme YAM (B) : RED : (02-22) YZ 125/250, (02-08)
$69.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX SHELL ONLY Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$325.00
IMS Footpegs Australia (347 313-E) "Core Enduro" (3.75 x 2.125). YAM A
$149.00


