SKU: TK-KT-085-18-L09-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 113346-N2 : KTM 2.25 Gallon CLEAR Screw Cap (18-24) 85 SX.
113346-N2 : 2.25 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
113 346-N2 : Tank KTM 2.25 Gallon CLEAR Screw Cap (18-24) SX 85. (22-24) Gas Gas MC 85
Specifications
| SKU | TK-KT-085-18-L09-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.480m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.057600000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125)(-5mm Down and Back). (KTM B)
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 113346-N2 : KTM 2.25 Gallon BLACK Screw Cap (18-24) 85 SX.
$89.00
MAKO 360 Australia RISER : Handlebar Riser Kit for Solid mount KTM Husqvarna Gas Gas Husaberg Sh
$999.90
(XCM K2 14 UBCK DAS)Mako 360 : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-090-SL) + (M36-PL-DA
$99.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Ktm Husqvarna Gas 85. Freerid
$119.00

