SKU: TK-GA-450-21-L11-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 118 804-N2 : GAS GAS 2.9 Gallon Screw Cap CLEAR : (21-23) 250 / 350 / 450 MCF / EXF.
118 804-N2 : 2.9 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
118 804-N2 : Tank GAS 2.9 Gallon CLEAR Screw Cap (21-23) 250 / 350 / 450 MCF / ECF / EXF.
Specifications
| SKU | TK-GA-450-21-L11-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : Extreme. Colour Black. KTM, Husqvarna, Sherc
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-M-5mm)"CORE MX " (3.25 x 2.125)(-5mm Down and Back). (
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "REAR" "SOLID" : KTM: (94->Current) up to 660cc. Husab
$99.90
Tank Accessory : "Genuine Factory" Aluminum Fuel Tank Connector. Swivel point for fuel line. KTM
$539.00



