SKU: TM-CG-YAM-C-7-EX-BU
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (C) : Extreme Blue (23->C) YZF 450, (24->C) YZF 250
$189.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme YAM C : (23->C) YZF 450, (24->C) YZF 250. RCG-YZ5-BK BLUE
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-C-7-EX-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF.
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : (4758) (BCL 103 40 30) O/S Bar YZF 450 (14-22
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90



