SKU: TM-SP-KTH4-359-OR-LG
TM Designworks Australia Skid Plate + Linkage Guard : (19-22) KTM 250 / 350 SXF / XCF. (19-22) HUS 250 / 350 FC / FX.
Orange with Linkage Guard
$279.00
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
TM Designworks Australia Skid Plate 359 LG: (19-22) KTM 250 / 350 SXF / XCF. (19-22) HUS 250 / 350 FC / FX. GAS GAS (21-23) EX 250F, 350F & MC 250F. Orange with Linkage Guard Exstension
Specifications
| SKU | TM-SP-KTH4-359-OR-LG |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.028000000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$299.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit MX / SX D2 : KTM 11- 22 Models with linkage. Hus
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "REAR" "SLOTTED" : KTM: (94->Current) up to 660cc. Hus
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 212 437-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Dry Break (20-23) FE 250 /
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$339.00



