SKU: TM-SL-HON-C-EX-RD
TM Designworks Australia Slider Extreme HON C : (13-16) CRF 450R, (14-17) CRF 250R. RED
Honda C : (13-16) CRF 450R, (14-17) CRF 250R.
$129.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON C : (13-16) CRF 450R, (14-17) CRF 250R. Red (DCS-H20-RD)
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-C-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM G : (23->C) SX/SXF/XC/XCF. (24->C) EXC/EX
$299.00
TM Designworks Australia Skid Plate: (23->C) KTM 450 SXF/XCF. (24->C) 450/500 EXCF. (23->C) HU
$1,440.00
Haan Wheels Australia "Factory" MOTARD Spec Wheel 17" : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC. 18" Rear C
More From This Category
$109.00 $69.00
Genuine OEM Chain Guide and Inner Rub Block Honda : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard RED HON : (02->C) CR/CRF/CRFX/C
$49.00



