SKU: TM-SL-HON-A2-EX-RD
TM Designworks Australia Slider MX HON A2 : (05-07) CR125-250, (05-09) CRF 250, (05-08) CRF450, (06-12) CRF 250 X, (05-14)
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme HON A2 : (05-07) CR125-250R, (05-09) CRF 250, (05-08) CRF450, (06-12) CRF 250 X, (05-14) CRF 450 X. **TM Racing bikes Italy (2002-11). (must slot top of hole 1mm)** Red
Specifications
| SKU | TM-SL-HON-A2-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$817.00 $490.00
Dirtbike Australia Genuine Honda CRF 450 X Sub Frame 50200-MEY-A20
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$199.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Honda *(02->) CRF 250/450R/X *(84-08) CR 125/250/500 *(96-04) XR 250/
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard RED HON : (02->C) CR/CRF/CRFX/C
$49.00
TM Designworks Australia Chain Guide MX IRB HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF
$39.95





