SKU: TM-SL-YAM-B-EX-BK
TM Designworks Australia Slider Extreme YAM (B) : BLACK : (02-22) YZ 125/250, (02-08) YZF 250-450, (02-14) WRF 250, (02-15) WRF 45
B BLACK : (02-22) YZ 125/250, (02-08) YZF 250-450,
$149.00
Description
TM Designworks Slider Extreme YAM (B) : (02-C) YZ 125/250, (02-08) YZF 250-450, (02-14) WRF 250, (02-15) WRF 450. Black DCS-Y30-BK
Specifications
| SKU | TM-SL-YAM-B-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$49.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX INNER RUB BLOCK ONLY Black 07-> Current Y
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLUE YAM : (06->C) YZ/YZF/YZX/W
$1,295.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel 18" : Yamaha WR YZ YZF YZFX . 18" Rear Cush Drive
$319.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme YAM C BLACK : 08->C YZ 125/250, 16->
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : SX Black 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 4
$289.00


