SKU: TM-CS-YAM-460-S-BU
TM Designworks Australia Case Saver YAM (10-13) YZF450 Blue
Case Saver Yamaha (10-13) YZF450 Blue
$59.90
Description
TM Designworks Case Saver YAM (10-13) YZF450 Blue
Specifications
| SKU | TM-CS-YAM-460-S-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : SX Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 4-
$239.90
Dirt Tricks Australia Sprocket ZIRCONIUM Yamaha YZ/WR/YZF/YZFX/WRF 125, 250, 426, 450 1999->
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$289.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme YAM D RED : (09-22) YZF450, (09-23
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$289.00


