SKU: TM-CG-GAS-A-EX-RD
TM Designworks Australia Chain Guide Gas Gas A : Extreme (00-17) RED
Red
$149.00
Description
TM Designworks Chain Guide Extreme Gas Gas A : (00-10 requires separate OEM GAS GAS mounting bracket). (11-16) Models The Guide Bolts Directly To the Swing arm Red (RCG-GGM-RD)
Specifications
| SKU | TM-CG-GAS-A-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$345.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme Beta A : (10-C) RED
More From This Category
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : KTM SX / SXF / XC / EXC / EXCF . 21"Front 1
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc
$99.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Ktm Husqvarna Gas 85. Freerid
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 218 805-N2 : GAS GAS 2.9 Gallon Dry Break CLEAR : (21-23) 250 / 3
$359.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit F1 BLUE : (23->C) SX/SXF/XC/XCF. (24->C) EXC/EX
$139.90




