SKU: TK-HN-450RX-21-L10-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 112 256-N2 : Honda 2.6 Gallon CLEAR Screw Cap CRF 450 RX 21-C. CRF 250 RX 22-C.
112256-N2 : 2.6 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
112 256-N2 : Tank Honda 2.6 Gallon CLEAR Screw Cap CRF 450 RX 21-C. CRF 250 RX 22-C.
Specifications
| SKU | TK-HN-450RX-21-L10-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.510m |
| Shipping Height | 0.410m |
| Shipping Length | 0.410m |
| Shipping Cubic | 0.085731000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$39.95
Supersprox Australia Honda Front Sprocket : CRF450R/X, CR250/500, (88-> Current). CRF 250R/X (1
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme HON F : (21->C) CRF 450 R / RWE / RX, (22->
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide SX GP HON D Black : (07->C) CRF250 R/X, (07->C
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$49.00
TM Designworks Australia Chain Guide MX IRB HON D BLACK : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) C
$745.00



